Domény .sk

Registrujte si domény sk
výhodný hosting + kvalitná zákaznícka podpora.

Registrácia domény

Domény sk

Zaregistrujte si domény sk. U nás bude sám vlastníkom domény sk, získate automatickú obnovu domény sk a tiež získate možnosť využiť výhodný multihosting.

Domény sk  spravuje národný registrátor SK - NIC a.s. Ten dohliada, aby vami vybraté doménové meno s koncovkou .sk bolo jedinečné a malo len jedného majiteľa.

Domeny sk

Zaregistrujte si domény sk

Firma sa nemôže priamo obrátiť na národného registrátora, aby si zaregistrovala doménu.
Musí sa obrátiť na nejakého registrátora, ktorý uzavrel s SK-NIC-om Registrátorskú zmluvu. Na Slovensku je vyše 2000 takýchto registrátorov.

Ako si vybrať spomedzi registrátorov domény sk?

Doménu sk si zaregistrujte tak, aby ste boli jej vlastníkom.

     Vlastníkom sa stávate vtedy, keď vám registrátor dá na podpis Rámcovú zmluvu so spoločnosťou SK-NIC a.s.
Množstvo registrátorov vám poskytne doménu sk zadarmo, ale vlastníkom domény ostáva samotný registrátor

     Ak by ste sa chceli stať vlastníkom domény, môžete mať s tým problémy, dokonca môžete o doménu prísť. S doménou môžete prísť o vybudované dobré meno a imidž na internete. V horšom prípade z vášho vybudovaného mena bude ťažiť konkurencia, ktorá neváhala zaplatiť peniaze len preto, aby profitovala z vášho mena. Právne môžete mať aj ochrannú známku, ale súdy konajú veľmi pomaly a majú málo skúseností z oblasti internetu.

U registrátora Webygroup ste vždy Vy majiteľ domény

WEBYGROUP ako registrátor domény sk VŽDY registruje domény pre klienta tak, aby sám klient bol vlastníkom domény. Zaregistrujte si doménu

Naviac vo WEBYGROUP získavate automatickú obnovu domén: 
Všetky domény platíme za Vás dopredu. U iných registrátorov dostávate dopredu zálohovú faktúru za doménu. Ak ju neuhradíte, registrátor Vám doménu nepredĺži a môžete o ňu prísť. Vo WEBYGROUP platíme za Vás dopredu a poplatok za doménu Vám  refaktúrujeme. V prípade, že nechcete doménu predĺžiť, stačí reagovať na upozorňujúci mail.

Pozrite si naše referencie