Načo potrebujem mať
vlastnú doménu?

Registrácia domény

Prečo mať vlastnú doménu?Vlastna domena

     Tu nájdete 4 dôvody, prečo mať vlastnú doménu. Doména je najlacnejšia reklama na internete.V súčasnosti mať prezentáciu svojej firmy na internete na vlastnej doméne je už bežný štandart. 

Tá firma, ktorá nie je na internete, akoby ani nebola. Ak si nezaregistrujete názov vlastnej firmy ako doménu, určite to hneď, alebo po určitom čase urobí vaša konkurencia. 

    Dokonca niektorí majitelia firiem dnes najprv zisťujú, či názov, ktorý chcú dať svojej budúcej firme je "voľný" na internete. Najprv si overia názov, prípadne ho skorigujú a zároveň so zakladaním novej firmy si aj registrujú nové domény. 

4 dôvody prečo mať vlastnú doménu:

  • Doménové meno súčasťou firemnej identity.  Poznajú ho Vaši klienti  aj partneri.  Už samotný názov domény si môžu zapamätať a pozitívne spájať s Vašimi produktami a službami.

  • Používaním svojej domény vždy propagujete seba. Napríklad aj obyčajných poslaním mailu, kde za „zavináčom“ sa nachádza vaša doména a nie názov providera, ktorý vám poskytuje internet. Vaša správna mailová adresa by mala mať tvar nieco@firemnadomena.sk

  • Doménové meno je váš marketingový nástroj. Uvádzajte ho všade aj v „kamennom“ svete: na svojich prospektoch, inzerátoch, vizitkách, autách, hlavičkových papieroch a pod.

  • Niektoré doménové mená jednoznačne určujú, čím sa zaoberáte. Napr. www.stavebnik.sk . potom pri propagácií vašej firmy stačí uvádzať názov vášho webu – doménu.

  • S doménami sa bežne obchoduje. Ak vlastníte zaujímavú doménu, môže to byť najcennejší majetok, ktorý vlastní vaša firma.

Chcem registrovať doménu

Pozrite si naše referencie